Zde by mě potěšilo (nebo nepotěšilo) vaše obecné hodnocení mých stránek. Váš celkový názor na ně. Případně vaše návrhy na zlepšení a doplnění-pokud to bude v mých silách. Diskuzi k tématům a konkrétním věcem uvítám v sekci "Napište mi".

Kniha návštěv

Datum 18.05.2017
Vložil Jiří Polák
Titulek Ocenění výtvarné tvorby

Pane Zálabský, dívám se na Vaše stránky již podruhé a musím říct, že Vaše obrazy a ilustrace se mi líbí čím dál víc. Měl byste hledat cestu k uplatnění v časopisech či v knižní ilustrační tvorbě, neboť ve Vás vyrostl nový Bimba, Junek, Novák, Černý-Klatovský dohromady a do značné míry i Burian. Gratuluji. Rád se zúčastním vernisáže v HK. Zdraví Jiří Polák

Datum 23.05.2017
Vložil Josef Zálabský
Titulek Re: Ocenění výtvarné tvorby

Ahoj Jirko (hezké oslovení, když už jsme si připili na tykání),
teprve dnes jsem se konečně dostal na své webové stránky a přečetl si to, co jsi mi vlastně řekl na našem druhém setkání. I tak mě to znovu potěšilo, i když sám se necítím na tak kvalitní ilustrátory, které zmiňuješ. Ohledně hledání možného uplatnění pro mou tvorbu, asi bych měl být aktivnější. Mám zase zakázku na fantasy ilustrace, kde se moje věci moc líbly. Ale je fakt, že prioritní pro mě vždy bude dobrodružství, romantika a věci blízké našim společným zájmům. Ta výstava v Hradci už bohužel byla. Další mám naplánovanou až v roce 2020 v Pardubicích. O tom si popovídáme ve Sluneční zátoce.

Hezký den.
Pepa-Joe

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode